MŪSŲ TECHNOLOGIJOS

JŪSŲ NAUDAI IR SVEIKATAI

Modernūs ir ekologiški ūkininkavimo sprendimai.

Plataus spektro dronų ir kitų robotizuotų žemės ūkio priemonių panaudojimo galimybės uogų auginimo, daržininkystės, sodininkystės, miškininkystės, grūdinių kultūrų sektoriuose.

Įmonės veikla

Prekyba agrodronais, jų priedais bei detalėmis.

Purškimo paslaugos, augalinių kultūrų purškimas, teritorijų dezinfekcija, uodų, erkių ir kitų parazitinių vabzdžių naikinimas.

Agrodronų servisas, pogarantinis servisas, gedimo identifikavimas, remontui reikalingų detalių pristatymas, profilaktika.

Mokymai, vartotojo supažindinimas su teisės aktais, agrodrono struktūra, priežiūra, valdymu, saugos reikalavimais.

Darykime pasaulį geresnį drauge, kurdami ekologišką, sveiką ir saugią ateitį.

Agrodronas – inovatyvi, automatinė purškimo technologija, skirta sodininkams, daržininkams, miškininkams

Panaudojimas

 • Augalų apsaugos priemonių purškimas
 • Atvirų teritorijų dezinfekcija
 • Parazitinių, invazinių augalų purškimas
 • Erkių, uodų, mašalų naikinimas
 • Tręšimas granulėmis, sėklų skleidimas

Kuo ypatingas agrodronas?

 • Maža purškimo savikaina
 • Precizinis purškimas
 • Ekologiška priemonė
 • Minimalios laiko sąnaudos
 • Mažos eksplotacinės išlaidos
 • Saugus būdas darbuotojui paskleisti augalų apsaugos priemones
 • Nėra kontakto su dirva
 • Nėra technologinių vėžių, 90 proc. mažiau tirpalo, 30 proc. mažiau AAP

Privalumai

MODERNU

GREITA

EKOLOGIŠKAS SPRENDIMAS

PIGU

TIKSLU

APIE XAG

XAG (ankstesnis pavadinimas: XAIRCRAFT) buvo įkurtas 2007, o XAG (XAircraft Aerial Solution) buvo įsteigtas 2013. XAG yra įsipareigojęs vystyti ir diegti žemės ūkio technologijas ir yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių UAS (bepiločių orlaivių sistemų) gamintojų ir išmanių sprendimų žemės ūkiui tiekėjų. XAG būstinė įsikūrusi Guangzhou ir apima XAG MANUFACTURE, XPLANET, XGEOMATICS ir XAG ACADEMY. Tuo pačiu, XAG įrengė laboratorijas ir tyrimų stotis 20 šalių, įskaitant Australiją, Japoniją, Vokietiją ir kt., ir dalyvavo daugelyje agrotechnologinių projektų.

XAG, bendradarbiaudamas su daugeliu įtakingų tarptautinių įmonių, siekia pateikti pasaulinio ūkininkams geriausius sprendimus, pradedant augalų apsauga, pasėlių stebėjimu ir ūkio valdymu. Bendromis daugiau nei 1400 darbuotojų pastangomis mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos ir taikymo srityse XAG sėkmingai nubrėžė pažangaus ir tvaraus žemės ūkio kelią.

 

IŠMANUSIS ŽEMĖS ŪKIS

Pasaulyje pirmaujančios dronų technologijos, IoT laukų stebėjimo stoties, GNSS RTK geoerdvinio XAG žemės ūkio intelekto ir debesies kompiuterijos apjungimas siekiant išmanaus žemės ūkio. Išmanioji žemdirbystė siekia spręsti kaimo senėjimo problemą, išsaugoti išteklius ir biologinę įvairovę, didinti produktyvumą ir užtikrinti aprūpinimą maistu.

Pasaulyje pirmaujanti dronų technologija
Naudojant pasaulyje pirmaujančią dronų technologiją, ūkininkai gali tiksliai valdyti dirbamą žemę. Pasiekiamas maksimalus gamybos efektyvumas, kartu sumažinant cheminių medžiagų ir vandens suvartojimą, žemės ūkio gamybos švaistymą, žymiai sumažinant žemės ūkio produkcijos taršą.

Produkcijos monitoringas ir atsekamumas
Nuotolinis žemės ūkio naudmenų ir maisto gamybos procesų stebėjimas, atsekamumas ir skaidrumas, naudojant nuolatinio IoT lauko stebėjimo stotį.

(XAI) XAG ŽEMĖS ŪKIO INTELEKTAS

PROTINGAS ŪKININKAVIMAS DARO ATEITĮ TVARIA
XAI, XAG sukurta duomenų mainų platforma, skirta „Global Agriculture 3.0“. Ryšys su „XAG Intelligent“ prietaisais, dalijimasis duomenimis per žemės ūkio informacijos tarnybą ir žemės ūkio gamybos derinimas su išmaniosiomis technologijomis.

 

Tvarus ūkininkavimas

MŪSŲ VEIKSMAI YRA MŪSŲ ATEITIS

Jungtinės Tautos pateikė 2030 m. darbotvarkę, nustatydamos 45 tvaraus vystymosi tikslus (TVT), iš kurių vienas yra panaikinti badą iki 2030 m. Visame pasaulyje badauja 821 milijonas žmonių, tai yra – šiuo metu planetoje 1 iš 9 žmonių. Manoma, kad didėjant gyventojų skaičiui iki 2050 m. populiacija pasieks 9 milijardus, FAO skaičiuoja, kad žemės ūkio gamyba iki 2050 m. turi paaugti 60 %, kad būtų galima išmaitinti tokią didelę populiaciją.
XAG pasišventė imtis veiksmų išsaugant gamtos išteklius, auginant daugiau maisto ir naudojant mažiau išteklių, sprendžiant bado problemą ir geriau rūpinantis žmonėmis – tai ilgalaikis XAG tikslas ir atsakomybė.

 

Skrydžio informacijos sistema
XAG sukurta XFIS (XAG skrydžio informacijos sistema) yra orlaivių valdymo sistema, leidžianti realiuoju laiku stebėti, vizualizuoti skrydžio informaciją ir peržiūrėti XAG Aircraft istorinius duomenis. Sistema taip pat palaiko geo-aptvaro, neskraidymo zonos nustatymo ir nuotolinio užrakinimo funkcijas, atitinkančias nacionalinį saugumą ir trečiųjų šalių skrydžio duomenų priežiūrą.

 

TARPTAUTINĖ VEIKLA

XAG yra pasaulyje pirmaujanti žemės ūkio technologijų įmonė. Įrodyta, kad mūsų technologijos yra lanksčios ir pasiekiamos viso pasaulio ūkininkams. Mūsų paslaugos apima didžiąją Kinijos užmiesčių teritorijos dalį, o taip pat išsiplėtė ir užsienyje Japonijoje, Korėjoje, Australijoje, JAV ir kitose šalyse.

 

XAG tyrimų laboratorijos

XAG yra pasišventusi žemės ūkio pramonės perversmui ir geresnės žmonijos ateities kūrimui. XAG taip pat dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose mokslinių tyrimų projektuose, kurių pagrindinis tikslas yra pateikti tikslesnius, protingesnius ir ekonomiškesnius žemės ūkio sprendimus visame pasaulyje. Mūsų tyrimų partneriai yra profesionalai, universitetai, pramonės lyderiai ir atstovai iš įvairių kitų sričių.