MŪSŲ TECHNOLOGIJOS

JŪSŲ NAUDAI IR SVEIKATAI

Modernūs ir ekologiški ūkininkavimo sprendimai.

Plataus spektro dronų ir kitų robotizuotų žemės ūkio priemonių panaudojimo galimybės uogų auginimo, daržininkystės, sodininkystės, miškininkystės, grūdinių kultūrų sektoriuose.

Įmonės veikla

Prekyba agrodronais, robotais, automatinio vairavimo sistemomis, žemės ūkiui skirtais sensoriais jų priedais bei detalėmis.

Purškimo paslaugos, augalinių kultūrų purškimas, teritorijų dezinfekcija, uodų, erkių ir kitų parazitinių vabzdžių naikinimas. Plačiau skaitykite >> čia.

Servisas, pogarantinis servisas, gedimo identifikavimas, remontui reikalingų detalių pristatymas, profilaktika.

Mokymai, vartotojo supažindinimas su teisės aktais, agrodrono struktūra, priežiūra, valdymu, saugos reikalavimais.

Darykime pasaulį geresnį drauge, kurdami ekologišką, sveiką ir saugią ateitį.

Agrodronas – inovatyvi, automatinė purškimo/sėjimo technologija, skirta sodininkams, daržininkams, miškininkams, grūdinių kultūrų, pluoštinių kanapių augintojams

Panaudojimas

 • Purškimas įvairiais produktais
 • Atvirų teritorijų dezinfekcija
 • Parazitinių, invazinių augalų purškimas
 • Erkių, uodų, mašalų naikinimas
 • Tręšimas granulėmis, sėklų skleidimas

Kuo ypatingas agrodronas?

 • Maža purškimo savikaina
 • Precizinis purškimas
 • Ekologiška priemonė
 • Minimalios laiko sąnaudos
 • Mažos eksploatacinės išlaidos
 • Saugus būdas atlikti purškimo darbus
 • Nėra kontakto su dirva
 • Nėra technologinių vėžių, 90 proc. mažiau tirpalo, 30 proc. mažiau preparatų

Privalumai

MODERNU

GREITA

EKOLOGIŠKAS SPRENDIMAS

PIGU

TIKSLU

APIE XAG

XAG (ankstesnis pavadinimas: XAIRCRAFT) buvo įkurta 2007, o XAG (XAircraft Aerial Solution) buvo įsteigta 2013. Įmonė yra įsipareigojusi vystyti ir diegti žemės ūkio technologijas ir yra viena iš pasaulyje pirmaujančių UAS (bepiločių orlaivių sistemų) gamintojų ir išmanių sprendimų žemės ūkiui tiekėjų. XAG būstinė įsikūrusi Guangzhou, taip pat XAG įrengė laboratorijas ir tyrimų stotis 20 šalių, įskaitant Australiją, Japoniją, Vokietiją ir kt., ir dalyvavo daugelyje agrotechnologinių projektų.

XAG, bendradarbiaudama su daugeliu įtakingų tarptautinių įmonių, siekia pateikti pasaulinio ūkininkams geriausius sprendimus, pradedant augalų apsauga, pasėlių stebėjimu ir ūkio valdymu. Bendromis, daugiau nei 1400 darbuotojų, pastangomis mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos ir taikymo srityse XAG sėkmingai nubrėžė pažangaus ir tvaraus žemės ūkio kelią.

IŠMANUSIS ŽEMĖS ŪKIS

Pasaulyje pirmaujančios dronų technologijos, IoT laukų stebėjimo stoties, GNSS RTK geoerdvinio XAG žemės ūkio intelekto ir debesies kompiuterijos apjungimas siekiant išmanaus žemės ūkio. Išmanioji žemdirbystė siekia spręsti kaimo senėjimo problemą, išsaugoti išteklius ir biologinę įvairovę, didinti produktyvumą ir užtikrinti aprūpinimą maistu.

Pasaulyje pirmaujanti dronų technologija
Naudojant pasaulyje pirmaujančią dronų technologiją, ūkininkai gali tiksliai kontroliuoti ir prižiūrėti savo laukus. Pasiekiamas maksimalus gamybos efektyvumas, kartu sumažinant preparatų ir vandens suvartojimą, žemės ūkio gamybos švaistymą, taip pat žymiai sumažinant žemės ūkio produkcijos taršą.

Produkcijos monitoringas ir atsekamumas
Nuotolinis žemės ūkio naudmenų ir maisto gamybos procesų stebėjimas, atsekamumas ir skaidrumas, naudojant nuolatinio IoT lauko stebėjimo stotį.