Paslaugos

Purškimas iš oro

Mūsų UAV aerodinaminis dizainas ir integruoti CDA (kontroliuojamo lašelių įnešimo) antgaliai, sertifikuoti Kvinslando universitete, suteikia puikius rezultatus, nes išvengiant purškimo dreifo pasiekiami puikūs rezultatai greitinant purškimą, gerinant jo pasiekiamumą ir padedant chemikalams prasiskverbti į pasėlius.

Sėja iš oro

Ūkininkavimo metodai nuolat modernizuojami ir atnaujinami, kad darbai būtų paprastesni ir efektyvesni. Dronų technologijų atsiradimas teigiamai paveikė keletą pramonės šakų, tačiau ne taip akivaizdžiai, kaip tai paveikė žemės ūkio sektorių. Sėjimo dronai įgalino ūkininkus sėti sėklas greitai ir tolygiai.

Kartografavimas is oro

Labai aukšto tikslumo RTK technologijomis paremto geodezinio drono pagalba, XAG gali atlikti kartografavimą iš oro centimetro tikslumu, naudojantis integruotomis didelės raiškos RGB ir multispektrinėmis kameromis. Mūsų paslaugos apima ortografinį kartografavimą iš oro, skaitmeninį paviršiaus modeliavimo kartografavimą, tikslumo kontrolės kartografavimą, multispektrinį kartografavimą ir fotografavimą iš oro.