Kartografavimas iš oro

Kartografavimas iš oro

Skaitmenizuotų žemėlapių skirtų žemės ūkiui sudarymas iš oro naudojantis itin aukšto tikslumo RTK technologijomis. Specializuotų skaitmeninių žemėlapių žemės ūkiui sudarymui naudojamos RGB ir multispekro technologijos kurių pagalba indentifikuojamos pasėliuose esančios problemos ir sudaromas tikslus jų žemėlapis.

Kintamų normų žemėlapiai

AI valdymo sistema (XAG dirbtinis intelektas), pateiks kultūrų purškimo rekomendacijas tiesiogiai XAG agrodronui, tokiu būdu bus pasiektas preciziškas trašų ar augalų apsaugos priemonių panaudojimas- „Tik ten, kur reikia ir tik tiek kiek reikia“.

Skaitmeninis paviršiaus modeliavimas

Skaitmeninis paviršiaus modelis parodo ant žemės paviršiaus esančius objektus. Kartogrofuojant 2D/3D vaizdu XAI dirbtinis intelektas išskiria ūkio ribas ir pasėlius, ko pasekoje gautus duomenis galima naudoti su XAG P ir V serijos agrodronais autonominiams purškimo ir įsėjimo darbams atlikti.

Multispektrinis pasėlių kartografavimas

Augalai atspindi skirtingų šviesos spektro bangos ilgius, kuriuos galima išmatuoti. Remiantis šiais duomenimis galima atskirti skirtingas augalų rūšis, jų būklę, lauko ribas. Jei fotografuojant kultūras iš aukštai bus pastebėtas bet koks nukrypimas, XMISSION sureaguos nedelsiant ir atliks papildomas netipinės zonos nuotraukas mažesniame aukštyje ir su padidinta raiška. Tuo pat metu tos vietos multispektriniai ir RGB vaizdai bus apdoroti XAI, o tai padės priimti kokybiškus sprendimus.

XMission – žemės ir miškų ūkiams skirtas dronas, kurio pagrindinės funkcijos yra kurti skaitmeninį 3D pasėlių ar kitų kultūrų žemėlapį, multispektrinių kamerų pagalba sekti augalų augimo pokyčius, stebėti augalų paviršiaus temperatūrą, identifikuoti lauke esančias problemas (piktžoles, ligas, kenkėjus) bei sudaryti jų tikslų žemėlapį.