Purškimas iš oro

Purškimas iš oro naudojant dronus

Unikalios, Kvinslando universiteto sertifikuotos, purškimo sistemos pagalba sumažinsite lašelių dreifą, pagerinsite kultūrų padengimą, kontroliuosite lašelių dydį darbo metu.

Žemės ūkio pramonė susiduria su daugeliu iššūkių: nenuspėjamomis oro sąlygomis, pasėlių ligomis, irigavimo problemomis ir kenkėjų kontrole. Tradiciniai ūkio aplinkos įvertinimo ir valdymo metodai gali būti labai sudėtingi, atimantys daug laiko ir reikalaujantys didelių darbo sąnaudų.

Purškimas dronu yra itin ekonomiškas sprendimas. UAV (bepiločių orlaivių) manevringumas leidžia pilotui aptarnauti izoliuotas ar sunkiai prieinamas vietas. Kartu su iš oro daromomis geodezinėmis nuotraukomis, mūsų dronus galima naudoti dideliuose laukuose arba specifinėse zonose, pastovia ar kintama norma apdoroti lauką tirpalu arba biriu preparatu.

Dirbtinio intelekto valdoma skrydžio sistema kartu su kitomis drone įdiegtomis technologijomis, bei RTK pozicionavimu, leidžia UAV pasiekti neįtikėtiną preciziškumą ir tiksliai palaikyti aukštį virš augalų. Purškiamo srauto tolygumas palaikomas net esant dideliems reljefo ar lapijos pokyčiams, taigi visada efektyviai panaudojamas operatoriaus nustatytas kiekis.

Greitesnis naudojimas

Dirbtinis intelektas

Preciziškumas

Mažesnės išlaidos

  • Įrodyta, kad veikia greičiau nei tradiciniai purškimo metodai. Išmani valdymo sistema, įrašo darbo procesų būklę ir ją kontroliuoja, kad būtų užtikrintas kiekvieno projekto atlikimo preciziškumas.
  • Centimetro tikslumo navigacija.
  • Mikronų dydžio lašeliai paskleidžiami iš besisukančio purškimo disko ir tolygiai padengia pasėlių paviršių. Drono propeleriai prislegia lašelių srautą žemyn, efektyviai mažindami srauto dreifą.
  • Aptarnauja didesnius plotus per trumpesnį laiką, mažinant laiko ir darbo bei preparatų sąnaudas.
  • Dronai, naudodami išcentrinę purškimo sistemą, apsaugo ūkio produkcijos kokybę, o taip pat saugo aplinką, nes sunaudojama 30 % mažiau preparatų, o vandens nuostoliai sumažėja net 90 %.