Purškimas iš oro

Purškimas oro dronu

Mūsų UAV aerodinaminis dizainas ir integruoti CDA (kontroliuojamo lašelių įnešimo) antgaliai, sertifikuoti Kvinslando universitete, suteikia puikius rezultatus, nes išvengiant purškimo dreifo pasiekiami puikūs rezultatai greitinant purškimą, gerinant jo pasiekiamumą ir padedant chemikalams prasiskverbti į pasėlius.

Žemės ūkio pramonė susiduria su daugeliu iššūkių: nenuspėjamomis oro sąlygomis, pasėlių ligomis, irigavimo problemomis ir kenkėjų kontrole. Tradiciniai ūkio aplinkos įvertinimo ir valdymo metodai gali būti labai sudėtingi, atimantys daug laiko ir reikalaujantys didelių darbo sąnaudų.

Purškimas dronu yra itin ekonomiškas sprendimas chemikalų naudojimui iš oro. UAV (bepiločių orlaivių) manevringumas leidžia pilotui aptarnauti izoliuotas ar sunkiai prieinamas vietas ir vietoves, kurias reikia atstatyti arba stabilizuoti. Kartu su iš oro daromomis geodezinėmis nuotraukomis, mūsų dronus galima naudoti dideliuose laukuose arba specifinėse zonose, kur reikalingas apdorojimas skysčiu arba granulėmis.

Išmanus skrydžio valdymas kartu su kitomis drone įdiegtomis technologijomis, bei RTK pozicionavimu, leidžia UAV pasiekti neįtikėtiną preciziškumą ir tiksliai palaikyti aukštį virš augalų. Purškimo tankiui neturi įtakos augmenijos skliautai, taigi visada naudojamas operatoriaus nustatytas kiekis.

Greitesnis naudojimas

Išmanus

Preciziškas

Mažesnės išlaidos

  • Įrodyta, kad veikia greičiau nei tradiciniai purškimo taikymo metodai.
  • Išmani valdymo sistema, įrašanti darbo procesų būklę, kad būtų užtikrintas kiekvieno projekto atlikimo preciziškumas.
  • Centimetro tikslumo navigacija
  • Mikronų dydžio lašeliai paskleidžiami iš besisukančio purškimo disko ir tolygiai prisitvirtina prie pasėlių paviršiaus. Drono propeleriai nukreipia lašelių srautą žemyn, efektyviai sumažinant dreifavimą.
  • Aptarnauja didesnes zonas per trumpesnį laiką, mažinant laiko ir darbo bei chemikalų sąnaudas.
  • Dronai, naudodami išcentrinę purškimo sistemą, apsaugo ūkio produkcijos kokybę, o taip pat saugo aplinką, nes sunaudojama 30 % mažiau pesticidų, o vandens nuostoliai sumažėja 90 % .