Sėja iš oro

Sėja iš oro

Transformuokite savo ūkininkavimą su pasėlių sėjimo dronu

Ūkininkavimo metodai nuolat modernizuojami ir atnaujinami, kad darbai būtų paprastesni ir efektyvesni. Dronų technologijų atsiradimas teigiamai paveikė keletą pramonės šakų, tačiau ne taip akivaizdžiai, kaip tai paveikė žemės ūkio sektorių. Sėjimo dronai įgalino ūkininkus sėti sėklas greitai ir tolygiai.

Sėja – tai kritinis veiksnys tobulo derliaus gamybos procese. Sėkla sąveikauja su aplinka ir auga atsižvelgiant į jos elementus. Dėl šios priežasties yra būtina apsvarstyti pasėlių sėjimo drono naudojimo galimybę sėklų paskleidimui laukuose.

XAG yra vienas iš pažangiųjų žemės ūkio technologijų lyderių ir tiekia granulių paskleidimo sistemą, kurią galima sumontuoti prie purškimui skirto drono, vietoj purškimo sistemos.

  • Naudodami droną gaunate aiškesnį lauko vaizdą ir kartu su atitinkama programine įranga galite analizuoti dirvos būklę, išmatuodami jos tekstūrą ir drėgmės kiekį. Informacija, kurią gaunate iš drono leidžia jums suplanuoti lauko išdėstymą ir optimizuoti sėjos ir sodinimo normas. Todėl jūs gausite puikų, vienodą derlių.​
  • Pasėlių sėklų pasėjimas, tai tik pirmas ūkininkavimo žingsnis. Pasėlių valdymas – tai esminis žemės ūkio aspektas, o dronai suteikia galimybę matyti pasėlius kiekvienoje vystymosi stadijoje. Jums nereikės važiuoti į laukus traktoriumi ar tiesiog eiti per juos pėsčiomis, jūs galite per kelias minutes pakelti droną į orą ir gauti išsamią ataskaitą su aiškiais vaizdais, kad galėtumėte nuspręsti, ko reikia pasėliams, kad galėtų toliau efektyviai augti. Kai kurie jutikliai padeda nustatyti chlorofilo lygį, kenkėjų atsiradimą, drėgmę ir augalų streso lygį. ​
  • Po to, kai jūs panaudojote sėklų paskleidimo įtaisą ant savo drono ir paskleidėte sėklas taip, kaip jums reikia, jūs galite pakeisti sėklų paskleidimo įtaisą į purškimo sistemą, skirtą pasėtų sėklų priežiūrai. Drono purkštukai efektyviai paskleidžia vandenį ir trąšas ant pasėlių. To pasėkoje jūs sumažinate trąšų nuostolius ir vandens perteklių, nes drono jutikliai nukreipia maisto medžiagas ten, kur jų labiausiai reikia.

Pritaikymo pavyzdys

Pažangių technologijų dronuose dėka, integravus naujausią modulį mūsų drone, galime tiekti efektyvią ir ekonomišką sėjos iš oro paslaugą. Sėja iš oro yra saugi, nekenkia aplinkai ir nesuspaudžia dirvos.

Sėjimas dronu yra itin ekonomiškas sėjos iš oro sprendimas, UAV (bepilotis orlaivis) leidžia mūsų pilotams aptarnauti izoliuotas ar sunkiai prieinamas vietas ir vietas, kurioms reikalinga atstatymas ar stabilizacija. Kartu su iš oro darytomis geodezinėmis nuotraukomis mūsų dronus galima naudoti dideliuose laukuose arba specifinėse vietovėse, kuriose reikalingas apdorojimas.

Mūsų UAV, aprūpintas 8 elektriniais ortakiniais ventiliatoriais (EDF) generuoja greitas, fokusuotas oro sroves iki 18m/s. Galingų, stabilių ir greitų oro srovių bei centimetro tikslumo skrydžio pagalba, kiekviena granulė patenka ten, kur reikia. Integruotas besisukantis tiektuvas užtikrina vientisą reikiamą išeigą. Ūkininkai daugiau neturės problemų dėl netolygios sėjos ar dėl perdozavimo.

Pasitelkiant žemės ūkio dronus, JETSEED Granulių barstymo sistemą galima naudoti kietų dalelių, tokių kaip sėklos, granuliuotos trąšos, pesticidai, barstymui. Ji yra tinkama įvairiems operacijų scenarijams, kaip ryžių laukų sėja, atsėjimas, sniego tirpinimas, trąšų barstymas ir daugiau.