Sėja iš oro

Sėja iš oro

Agrodronas- naujos galimybės tarpinių pasėlių įsėjimui, trašų, pesticidų išbarstymui

Siekiant sumažinti darbo apimtis ir padidinti našumą, žemės ūkio technologijos priverstos nuolat tobulėti. Dronų įdiegimas keliose pramonės šakose padarė labai ryškų poveikį, bet žemės ūkyje pokyčiai matomi geriausiai. Įsėjimo dronai leidžia ūkininkams sėti greičiau ir tolygiau.

Sėja – tai esminis veiksnys siekiant tobulo derliaus. Dėl šios priežasties yra būtina įterpti tarpinius pasėlius ir įsėlius, kurie leis į dirvožemį įterpti kuo daugiau ir įvairesnių organinių medžiagų (augalų liekanų, organinių trąšų ir kitų): gausės augalų liekanas skaidančių ir humifikuojančių mikroorganizmų, didės, vabzdžių, paukščių ir kitų organizmų įvairovė, lemianti biologinę kontrolę.

XAG kompanija yra viena iš pažangiausių žemės ūkio dronų technologijos kūrėjų, todėl jų dronai lengvai modifikuojami ir gali atlikti ne tik purškimo funkcijas, bet ir sėjimo ar barstymo.

Pritaikymo pavyzdys

  • Naujausios agrodronų technologijos įgalina saugų, efektyvų ir ekonomišką sėjimą iš oro, nekenkiant aplinkai ir nesuspaudžiant dirvos.

Sėjimas dronu yra itin ekonomiškas sėjos iš oro sprendimas, UAV (bepilotis orlaivis) leidžia mūsų pilotams aptarnauti izoliuotas ar sunkiai prieinamas vietas. Kartu su iš oro darytomis geodezinėmis nuotraukomis mūsų dronus galima naudoti dideliuose laukuose arba specifinėse vietovėse, kuriose reikalingas apdorojimas pastovia ar kintama norma.

Mūsų UAV, aprūpintas 8 elektriniais ortakiniais ventiliatoriais (EDF) generuoja greitas, fokusuotas oro sroves iki 18m/s. Galingų, stabilių ir greitų oro srovių bei centimetro tikslumo skrydžio pagalba, kiekviena granulė patenka ten, kur reikia. Integruotas besisukantis tiektuvas užtikrina vientisą reikiamą išeigą. Ūkininkai daugiau neturės problemų dėl netolygios sėjos ar dėl perteklinio sėklų išnaudojimo.

Pasitelkiant žemės ūkio dronus, Jetseed ir Revocast įsėjimo ir granulių barstymo sistemas galima naudoti sėklų, granuliuotų trąšų, pesticidų barstymui.